Było Życie sobie

Reżyseria:
Piotr Sieklucki
Tekst:
Piotr Sieklucki / Tomasz Kireńczuk
Występują:
Joanna Falkowska, Marta Saciuk-Sędzielarz, Tomasz Schimscheiner, Michał Misza Czorny, Marek Bula, Konrad Stein, Piotr Zwolski, Piotr Sieklucki, Artur Świetny, Jakub Gajewski, Karol Miękina. Charakteryzacja: Artur Świetny, Kaja Jałoza.
Producent:
Asystent Dana Bień
Projekcje:
Michał Kilar, Paweł Penarski
Muzyka:
Paweł Harańczyk
Scenografia:
Łukasz Błażejewski
Światło:
Wojciech Kiwacz
Dźwięk:
Tadeusz Sawka
Choreografia:
Karol Miękina

Kolejna rejestracja, którą udostępniamy w sieci!

UWAGA: Osoby, które kupią bilety do 17 kwietnia do godz. 19:00 otrzymają link do spektaklu tego dnia. 
 
Wszystkie wpływy z biletów (cena za bilet 10zł) zostaną przeznaczone na wsparcie bezetatowych aktorów, którzy są zaangażowani w spektakle Teatru Nowego Proxima.

Przewodnikiem po najważniejszych organach i układach będzie charyzmatyczny i lekko ekscentryczny profesor (Tomasz Schimscheiner), łączący w sobie pasję biologa i dociekliwość filozofa. A w każdym z tych miejsc widzowie spotkają się z ich osobliwymi lokatorami – wytrzymałymi mięśniami, delikatnymi tkankami, opryskliwymi wirusami i grzybami czy z humorzastymi hormonami. Celem spektaklu będzie odpowiedzenie na pytania poważne, wstydliwe, zabawne – dlaczego się czerwienimy, skąd bierze się katar, co sprawia, że odróżniamy smaki, jak działą jelita? W oparach groteskowej atmosfery zobaczymy wojnę białych krwinek z wirusami,  próbę opanowania wątroby przez liczne toksyny, a także zaglądniemy do wnętrza ludzkiego organizmu. Wyciągniemy z człowieka mózg i poddamy go dogłębnej analizie. Ta kabaretowa podróż w głąb ludzkich organów jest kolejną produkcją Teatru skierowaną do dzieci… i dorosłych.

* Spektakl dla dzieci od 6 roku życia

* Czas trwania: 60 min

Układ widowni 

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Projekt współfinansowany przez  Gminę Miejską Kraków.

PZU- partner projektu “Teatr Nowego Widza”

Kup Bilet