Zbiórka karmy dla zwierząt!

Zbieramy karmę dla bezdomnych zwierząt!

I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem – przyłącz się do ZBIÓRKI KARMY dla bezdomnych psów i kotów

Drogie Widzki i Drodzy Widzowie Teatru Nowego Proxima w Krakowie. Drogie Przyjaciółki i Drodzy Przyjaciele zwierząt.

Wspólnie z uczestniczkami i uczestnikami projektów „60+ Nowy Wiek Kultury” I „Be brave – młodzi w kulturze” ORGANIZUJEMY ZBIÓRKĘ KARMY DLA BEZDOMNYCH ZWIERZĄT.

Jeśli chcesz i możesz pomóc, przynieś do Teatru karmę specjalistyczną, karmę suchą lub karmę mokrą, a my zadbamy o to, aby trafiła do tych, którzy najbardziej jej potrzebują.

Przyjmujemy również koce, kołdry i ręczniki, które schroniskowym psiakom i kotom pomogą przetrwać zimę.

Karmę zostawiać można w Teatrze Nowym w Krakowie, ul. Krakowska 41 (od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-16.00 oraz na godzinę przed wieczornym spektaklem) lub w Kawiarni Literackiej, ul. Krakowska 41 (od poniedziałku do piątku w godzinach 16.00-22.00 oraz w soboty i w niedziele, w godz. 11.00-22.00).

Partnerem zbiórki jest Studio 9. W Studiu 9, przy ul. Karmelickiej 15, karmę można zostawiać od wtorku do soboty, w godzinach 11.00-19.00.

ZBIÓRKA TRWA DO 31 GRUDNIA.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące zbiórki, napisz do nas. Jeśli masz problem z dostarczeniem karmy lub chcesz zamówić ją bezpośrednio na nasz adres, daj nam znać. Kontakt: tomasz.teatrnowy@gmail.com

Wśród osób, które przyłączą się do zbiórki, rozlosujemy bilety na spektakle w Teatrze Nowym i teatralne gadżety.

Drogie Widzki i Drodzy Widzowie Teatru Nowego Proxima w Krakowie. Chcielibyśmy Was poinformować, że na zakup karmy dla schronisk postanowiliśmy przeznaczyć 10% z wpływów ze sprzedaży biletów na grudniowe spektakle w naszym Teatrze. Mamy nadzieję, że z Waszą pomocą uda nam się pomóc naprawdę wielu futrzakom.

Miło nam Was również poinformować, że dzięki zbiórce karmy, którą prowadziliśmy w Tokarni i w Bobowej (podczas finałów projektów „60+ Nowy Wiek Kultury”) zebraliśmy już prawie 300 kg karmy. Wszystkim wspierającym naszą zbiórkę serdecznie dziękujemy.