Sylwester w Nowym – Narodowy Bal Polski

Zapraszamy na wieczór sylwestrowy w Teatrze Nowym pod hasłem NARODOWY BAL POLSKI. Startujemy o 20.00 koncertem „Sorry Polsko”. Po jego zakończeniu każdy z widzów, na podstawie biletu, ma możliwość wstępu do mieszczącego się w tym samym budynku Klubu SERCE, gdzie odbędzie się całonocna impreza w rytm polskiej muzyki. W Klubie na widzów czekają przekąski, kieliszek […]

Zapraszamy na wieczór sylwestrowy w Teatrze Nowym pod hasłem NARODOWY BAL POLSKI.

Startujemy o 20.00 koncertem „Sorry Polsko”. Po jego zakończeniu każdy z widzów, na podstawie biletu, ma możliwość wstępu do mieszczącego się w tym samym budynku Klubu SERCE, gdzie odbędzie się całonocna impreza w rytm polskiej muzyki. W Klubie na widzów czekają przekąski, kieliszek wódki i otwarty całą noc bar (osobno płatny).

Koszt biletu: 150 zł / Bilety dostępne za pośrednictwem tej strony internetowej oraz poprzez rezerwacje pod numerem 12 426 45 06


Sorry Polsko 

Brawurowy koncert polskich piosenek od „Szarych Szeregów” aż po „Sorry Polsko” Marii Peszek w wykonaniu artystów związanych z Teatrem Nowym. Odważny i drapieżny muzyczny spektakl powstał z myślą o obchodach 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

W koncercie usłyszymy piosenki doskonale znane w chwytającej za gardło interpretacji;  od patriotycznych żołnierskich pieśni sprzed 100 lat aż  do współczesnych artystów polskiej estrady m.in  Kazik Staszewski, Kora, Gintrowski, Closterkeller, Maria Peszek.  Nowe wykonania i brzmienia piosenek m.in  „Szarej piechoty”, „Ballady o Janku Wiśniewskim”, „Czarne Słońca”, „Arahję”, „Polska”, „Władza”, „Ukochany kraj”, „Budujemy nową Polskę”, „Naszą klasę” czy  „Czerwone maki na Monte Cassino” układają się w historyczną opowieść losów Polski od 1918 roku.